W Szymbarku nastała piękna, bajkowa zima! Już dziś zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych wyjątkowych atrakcji !

* Organizujemy kulig po okolicach Szymbarka połączony z ogniskiem w lesie i pieczeniem kiełbasek

 (kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 605 570 637, 607-610-317).

* Narciarzy zapraszamy na stoki Wieżycy oraz nocleg w Hotelu Szymbark

(kontakt recepcja@hotelszymbark, tel. 609-350-488).

 

Serdecznie zapraszamy !

Turystyka rodzinna w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Nic więc dziwnego, że atrakcje dla dzieci powstają jak „grzyby po deszczu”. Jak znaleźć te najciekawsze? Już po raz kolejny najpopularniejszy portal o rodzinnych podróżach Dzieckowpodrozy.pl opublikował zestawienie najciekawszych rodzinnych atrakcji w Polsce. Wśród nominowanych są zarówno turystyczne nowości, jak i miejsca dobrze znane. Swoje miejsce w Rankingu ma także Centrum Edukacji i Promocji Regionu -Szymbark, jednak o ostatecznym wyniku Rankingu zdecydują internauci, którzy przy okazji mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

 

W 2018 r. portal Dzieckowpodrozy.pl odwiedziło ponad 3 miliony rodziców, którzy poszukiwali inspiracji na rodzinne weekendy czy wakacje. Turystyczna oferta Polski jest bardzo atrakcyjna i to właśnie nasz kraj jest pierwszym wakacyjnym wyborem polskich rodzin. Konkurencja pomiędzy atrakcjami przekłada się na inwestycje i zdecydowany wzrost jakości oferowanych usług.

 

-        W Rankingu znajdziemy miejsca, które cieszyły się największym zainteresowaniem wśród naszych czytelników, jednak dajemy również szansę nowym i mniej znanym miejscom, które mogą być inspiracją do rodzinnych wyjazdów i mają szanse na turystyczny sukces w 2019 r. - komentuje Wojciech Kreft z Dzieckowpodrozy.pl.

 

Jednak ostateczne wyniki Rankingu zależą wyłącznie od internautów. Właśnie wystartowało głosowanie online, w którym oprócz świetnej zabawy, czekają również atrakcyjne nagrody dla osób, które włączą się do zabawy m.in. zestaw klocków LEGO® i gadżety podróżne. 10 atrakcji z największą Waszych głosów otrzyma specjalne Certyfikaty, a laureat może liczyć na bezpłatną kampanię promocyjną.

 

Głosujemy do 21 stycznia na stronie rankingu Dzieckowpodrozy.pl. Zapraszamy do zabawy

24.12       9:00 - 14:00

25.12      nieczynne

26.12     10:00 - 16:00

 

31.12       9:00 - 14:00

01.01     10:00 - 16:00

 

Wesołych, Spokojnych i Rodzinnych

Świąt Bożego Narodzenia

oraz

Szczęśliwego Nowego Roku

życzy

Dyrekcja wraz z Zespołami Firm

Centrum Edukacji i Promocji Regionu oraz Hotelu Szymbark

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Browar Kaszubska Korona w Profesjonalnym Konkursie Piw Good Beer 2018 zdobył srebrny medal w kategorii:

„Jasny Mocny Lager”.

Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku | cepr.pl

Projekt i realizacja: StudioArt.biz & serwerin.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem