Dnia 10 marca 2019 roku odbędą się uroczyste obchody 75-ej rocznicy bohaterskiej śmierci dowódcy Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski"

kpt. Józefa Dambka.

 

Ramowy program uroczystości:

 

Gołubie:

 

Godz. 10:00- uroczysta Msza Święta w Kościele Parafialnym w Gołubiu.

Godz. 11:30- uroczystość pod krzyżem upamiętniającym kpt. J. Dambka nad Jeziorem Dąbrowskim.

 

Szymbark, Centrum Edukacji i Promocji Regionu:

 

Godz. 13:00- dalszy ciąg uroczystości- partyzancki poczęstunek, rekonstrukcja historyczna, biesiada patriotyczna.

 

Bilet za 24 zł minus zniżka 50%, czyli wejście za 12 zł w dniach: 15-17.03.2019

 Mamy dla Was fantastyczną wiadomość!

W dniach 15 - 17 marca 2019 będziecie mogli zwiedzić nasze Centrum (między innymi Dom do góry nogami CEPR), płacąc za bilet wstępu 50 proc. jego ceny, czyli zaledwie 12 zł!

Będzie to możliwe dzięki akcji : Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny, której organizatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Z powodu remontu Wieży widokowej w Wieżycy, wejście obecnie nie jest możliwe.

W Szymbarku nastała piękna, bajkowa zima! Już dziś zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych wyjątkowych atrakcji !

* Organizujemy kulig po okolicach Szymbarka połączony z ogniskiem w lesie i pieczeniem kiełbasek

 (kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 605 570 637, 607-610-317).

* Narciarzy zapraszamy na stoki Wieżycy oraz nocleg w Hotelu Szymbark

(kontakt recepcja@hotelszymbark, tel. 609-350-488).

 

Serdecznie zapraszamy !

Turystyka rodzinna w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Nic więc dziwnego, że atrakcje dla dzieci powstają jak „grzyby po deszczu”. Jak znaleźć te najciekawsze? Już po raz kolejny najpopularniejszy portal o rodzinnych podróżach Dzieckowpodrozy.pl opublikował zestawienie najciekawszych rodzinnych atrakcji w Polsce. Wśród nominowanych są zarówno turystyczne nowości, jak i miejsca dobrze znane. Swoje miejsce w Rankingu ma także Centrum Edukacji i Promocji Regionu -Szymbark, jednak o ostatecznym wyniku Rankingu zdecydują internauci, którzy przy okazji mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

 

W 2018 r. portal Dzieckowpodrozy.pl odwiedziło ponad 3 miliony rodziców, którzy poszukiwali inspiracji na rodzinne weekendy czy wakacje. Turystyczna oferta Polski jest bardzo atrakcyjna i to właśnie nasz kraj jest pierwszym wakacyjnym wyborem polskich rodzin. Konkurencja pomiędzy atrakcjami przekłada się na inwestycje i zdecydowany wzrost jakości oferowanych usług.

 

-        W Rankingu znajdziemy miejsca, które cieszyły się największym zainteresowaniem wśród naszych czytelników, jednak dajemy również szansę nowym i mniej znanym miejscom, które mogą być inspiracją do rodzinnych wyjazdów i mają szanse na turystyczny sukces w 2019 r. - komentuje Wojciech Kreft z Dzieckowpodrozy.pl.

 

Jednak ostateczne wyniki Rankingu zależą wyłącznie od internautów. Właśnie wystartowało głosowanie online, w którym oprócz świetnej zabawy, czekają również atrakcyjne nagrody dla osób, które włączą się do zabawy m.in. zestaw klocków LEGO® i gadżety podróżne. 10 atrakcji z największą Waszych głosów otrzyma specjalne Certyfikaty, a laureat może liczyć na bezpłatną kampanię promocyjną.

 

Głosujemy do 21 stycznia na stronie rankingu Dzieckowpodrozy.pl. Zapraszamy do zabawy

Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku | cepr.pl

Projekt i realizacja: StudioArt.biz & serwerin.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem