Lidia Czapiewska Centrum Edukacji i Promocji Regionu

 

realizuje Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
pod tytułem 

 

 

„SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”

 

 

Projekt obejmuje usługi doradcze, których celem jest wsparcie przedsiębiorstwa w związku z wystąpieniem pandemii COVID-19

 

 

Wartość całkowita projektu: 101.278,20 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 78.223,00 zł

 

 

Fundusze Europejskie

Centrum Edukacji i Promocji Regionu  Lidia Czapiewska jest Benificjentem Polskiego Funduszu Rozwoju S.A. i uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 ”.

Turystyka rodzinna w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Nic więc dziwnego, że atrakcje dla dzieci powstają jak „grzyby po deszczu”. Jak znaleźć te najciekawsze? Już po raz kolejny najpopularniejszy portal o rodzinnych podróżach Dzieckowpodrozy.pl opublikował zestawienie najciekawszych rodzinnych atrakcji w Polsce. Wśród nominowanych są zarówno turystyczne nowości, jak i miejsca dobrze znane. Swoje miejsce w Rankingu ma także Centrum Edukacji i Promocji Regionu -Szymbark, jednak o ostatecznym wyniku Rankingu zdecydują internauci, którzy przy okazji mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

 

W 2018 r. portal Dzieckowpodrozy.pl odwiedziło ponad 3 miliony rodziców, którzy poszukiwali inspiracji na rodzinne weekendy czy wakacje. Turystyczna oferta Polski jest bardzo atrakcyjna i to właśnie nasz kraj jest pierwszym wakacyjnym wyborem polskich rodzin. Konkurencja pomiędzy atrakcjami przekłada się na inwestycje i zdecydowany wzrost jakości oferowanych usług.

 

-        W Rankingu znajdziemy miejsca, które cieszyły się największym zainteresowaniem wśród naszych czytelników, jednak dajemy również szansę nowym i mniej znanym miejscom, które mogą być inspiracją do rodzinnych wyjazdów i mają szanse na turystyczny sukces w 2019 r. - komentuje Wojciech Kreft z Dzieckowpodrozy.pl.

 

Jednak ostateczne wyniki Rankingu zależą wyłącznie od internautów. Właśnie wystartowało głosowanie online, w którym oprócz świetnej zabawy, czekają również atrakcyjne nagrody dla osób, które włączą się do zabawy m.in. zestaw klocków LEGO® i gadżety podróżne. 10 atrakcji z największą Waszych głosów otrzyma specjalne Certyfikaty, a laureat może liczyć na bezpłatną kampanię promocyjną.

 

Głosujemy do 21 stycznia na stronie rankingu Dzieckowpodrozy.pl. Zapraszamy do zabawy

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Browar Kaszubska Korona w Profesjonalnym Konkursie Piw Good Beer 2018 zdobył srebrny medal w kategorii:

„Jasny Mocny Lager”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w Dniu Sybiraka 17.09.2018 r.  Lidia Czapiewska- właściciel Centrum Edukacji i Promocji Regionu, została uhonorowana przez ministra Jana Józefa Kasprzyka Medalem "Pro Patria" za szczególne zasługi w kultywowaniu pamięci o walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej.

Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku | cepr.pl

Projekt i realizacja: StudioArt.biz & serwerin.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem