U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza oferta skierowana jest w szczególności do rodzin z dziećmi i wycieczek szkolnych. To właśnie dla nich przygotowaliśmy niezliczoną ilość atrakcji oraz ciekawe programy edukacyjne, tak aby czas spędzony u nas na długo utkwił  w ich pamięci, pozostając miłym wspomnieniem i ciekawą alternatywą dla szkolnej lekcji historii. W towarzystwie przewodnika, nasi goście mogą zwiedzić unikalne w skali świata obiekty, są to m. in.: Najdłuższa Deska Świata, Dom Sybiraka, Bunkier TOW "Gryf Pomorski", Kaszubski Świat Bajek, czy Największy Koncertujący Fortepian Świata. Jedną z najbardziej charakterystycznych atrakcji znajdującą się w CEPR jest "Dom do Góry Nogami", cieszący się ogromną popularnością wśród turystów, którzy na własnej skórze mogą odczuć efekty zawirowań błędnika. Zapraszamy również do aktywnego wypoczynku w naszym Parku Linowym i skosztowania piwa z naszego browaru. Na terenie CEPR znajdują się również takie atrakcje jak: własnoręczny wypiek chleba, samodzielne pieczenie kiełbasek, wybijanie monet, plac zabaw, sala biesiadna.

 

  • Turyści indywidualni mogą zwiedzać Centrum samodzielnie lub w towarzystwie przewodnika. Oferujemy możliwość obejrzenia wszystkich obiektów oraz skorzystania z atrakcji dodatkowych znajdujących się na naszym terenie.
  • Turyści grupowi zwiedzają Centrum w towarzystwie przewodnika (ścieżka zawierająca najistotniejsze obiekty). Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty tematycznego zwiedzania Centrum poprzez programy: "Poznajemy Kaszuby" lub "Historia Polski Wyryta w Drewnie".
  • Oferta dla szkół to przede wszystkim zwiedzanie Kaszubskiego Świata Bajek, który przeznaczony jest dla młodszych zwiedzających oraz zwiedzanie naszych obiektów jako ciekawa alternatywa dla tradycyjnej lekcji historii.

 

Ponadto podczas zwiedzania Centrum można skorzystać z naszej oferty gastronomicznej - oferujemy poczęstunki, posiłki (śniadania, obiady, kolacje, kiełbaski smażone na ognisku, chleb ze smalcem i ogórkiem). W przypadku chęci skorzystania z naszej oferty gastronomicznej dla większych grup prosimy o dokonanie wcześniejszej rezerwacji poprzez kontakt z naszym biurem.

- Chata kaszubska - Chata Kaszubska w miesiącu wrześniu jest czynna tylko w soboty i niedziele.

Jeżeli chcieliby Państwo zostać u nas na dłużej dysponujemy własnym hotelem znajdującym się na terenie naszego Centrum. 

 

Ważne informacje ogólne:

  • Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku otwarte jest prawie przez cały rok, jednak część obiektów gastronomicznych oraz atrakcji dodatkowych uruchamiana jest tylko na sezon letni,
  • na terenie całego Centrum obowiązuje bezwzględny zakaz palenia,
  • na teren Centrum można wprowadzać zwierzęta na smyczy i w kagańcu.

 

Serdecznie zapraszamy!

Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku | cepr.pl

Projekt i realizacja: StudioArt.biz & serwerin.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem