Oferujemy Państwu zwiedzanie obiektów położonych na terenie Centrum Edukacji i Promocji Regionu oraz okolic Szymbarku w towarzystwie przewodnika.

Zapraszamy serdecznie grupy zorganizowane do odwiedzania Centrum Edukacji i Promocji Regionu!

Zwiedzając nasze Centrum jako grupa zorganizowana otrzymują Państwo możliwość zakupu biletów w pakiecie oraz rezerwację przewodnika na konkretną datę i godzinę.

Zachęcamy dyrektorów szkól, nauczycieli i wychowawców do odwiedzenia Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, gdyż łączymy ze sobą naukę historii i kształtowania postawy patriotycznej z rozrywką dla młodzieży.

Dla szkół, przedszkoli i innych zorganizowanych grup dzieci przygotowaliśmy specjalne pakiety. Głównym elementem wycieczki jest zwiedzanie Kaszubskiego Świata Bajek- Drzewo Mestwin oraz drewniane domki z prezentacją bajek. Ponadto w programie przewidziano zwiedzanie obiektów Centrum Edukacji i Promocji Regionu w towarzystwie przewodnika oraz w zależności od wybranego pakietu poczęstunek i dodatkowe atrakcje.

Proponujemy Państwu wycieczkę edukacyjną "Poznajemy Kaszuby", w trakcie której zwiedzający mają okazję m. in. wziąć udział w tradycyjnym wypieku chleba, udać się na wycieczkę wozem drabiniastym oraz zobaczyć atrakcje dostępne na terenie Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. Do skorzystania z naszej oferty szczególnie zachęcamy szkoły i centra edukacyjne, które w ten sposób mogą urozmaicić tradycyjną formę zajęć szkolnych.

Wycieczka "Historia Polski Wyryta w Drewnie" to oferta skierowana przede wszystkim dla grup zorganizowanych. Na naszym terenie zobaczyć można m.in. prawdziwy "Dom Sybiraka", zrekonstruowany łagr sowiecki, bunkier "Ptasia Wola", "Największy Fortepian Świata" czy popularny "Dom do Góry Nogami". Wszystkie nasze obiekty zbudowane są z drewna, zgodnie ze staropolską tradycją. Są także ściśle związane z historią, przedstawiają tragiczny los naszych rodaków na obczyźnie i w kraju.

Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku | cepr.pl

Projekt i realizacja: StudioArt.biz & serwerin.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem