Restauracja znakomicie wkomponowuje się w stylistykę naszego obiektu i kusi przechodniów wspaniałymi, swojskimi aromatami. Nasi kucharze korzystają z bogactwa smaków kuchni tradycyjnej, okraszając je szczyptą nowoczesności, tworząc tym samym własne, niepowtarzalne smaki.

Trzypoziomowy Browar Kaszubska Korona to wyjątkowe miejsce prowadzone z pomysłem i pasją. Oprócz znakomitych wyrobów piwowarskich, nasi goście znajdą tu doskonałe regionalne dania, idealnie dopasowane do charakteru każdego z naszych piw. Na górnym i środkowym poziomie umieszczona jest restauracja oraz bar, natomiast dolny poziom zajmuje warzelnia, która stanowi serce browaru.

W Chacie Kaszubskiej serwujemy naleśniki i pierogi... jak u babci!

Idealnie dobrane smaki wprawią w zachwyt nawet najbardziej wymagające podniebienie. Oferujemy pierogi tradycyjne z mięsem, boczkiem i cebulką, kapustą i grzybami, a także pierogi ze szpinakiem i w wersjach na słodko: z jagodami, z truskawką, z twarogiem. Wszystkie rodzaje pierogów przygotowywane są na miejscu przez naszych kucharzy!

 

Na terenie naszego Centrum funkcjonuje również cukiernia i piekarnia. W cukierni mogą Państwo spróbować naszych wypieków i słodyczy popijając je najlepszą kawą na Kaszubach. W piekarni znaleźć można swojski chleb wypiekany w piecu według tradycyjnych kaszubskich zwyczajów oraz kaszubskie wędliny.

Sala BiesiadnaTuż obok Najdłuższej Deski Świata zbudowaliśmy salę biesiadną. Tutaj mogą Państwo skosztować tradycyjnych dań kuchni polskiej i kaszubskiej (bigos, pulpety, golonka, karkówka w sosie, gołąbek, żurek, pomidorowa, flaki, fasolka, potrawka z kurczaka, bogracz).

Przy płonącym przez cały dzień ognisku mogą Państwo samodzielnie usmażyć kiełbaskę i pobiesiadować do płynącej z każdego zakątka sali muzyki.

Wiedząc, że jednym z sekretów udanej imprezy jest idealnie dobrane menu, nasi kucharze pomogą Państwu wybrać dania najbardziej odpowiadające jej charakterowi oraz zadbają o wysoką jakość przygotowanych potraw. Jesteśmy przygotowani na obsługę nawet ok. 1500 gości. Organizujemy bankiety i pikniki firmowe, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, wesela, urodziny, rocznice, komunie, chrzciny, bankiety oraz duże imprezy plenerowe.

Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku | cepr.pl

Projekt i realizacja: StudioArt.biz & serwerin.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem